Jump to content

Paweł

Helpers
 • Posts

  27
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Paweł last won the day on June 16 2021

Paweł had the most liked content!

1 Follower

About Paweł

 • Birthday September 13

Member Title

 • Forum Helper

Details

 • Location
  Kraków
 • Interests
  Programming, aviation, russian language

Recent Profile Visitors

695 profile views

Paweł's Achievements

Advanced Member

Advanced Member (8/54)

13

Reputation

 1. Cześć @Plusik! Nie wiem, czy problem jest dalej aktualny, ale musisz zapoznać się z predefiniowaną funkcją math.randomseed(), której użycie powinno rozwiązać Twój problem. Więcej tutaj -> math.randomseed() - Scripting - Multi Theft Auto: Forums (mtasa.com)
 2. Hi! You can try to install 1.5.3 server via the installer from the link below, maybe your resources will work on that compilation (the compilation version (and often even regular version) doesn't have to match for the resources to work!) Multi Theft Auto: San Andreas 1.5.3 file - Mod DB I rather doubt that you will get ready-compiled *-9.10835 build installer specifficaly from anywhere.
 3. Serial changing jest karany banem globalnym. Nie próbuj zmieniać serialu z premedytacją.
 4. Przestań wysyłać posty na tym forum w sprawie MrGreen. Odpowiedź była jasna - to nie tutaj masz to robić. Banicja dotyczy serwera gry, na który zespół MTA nie wpływu. Zrób to na tym forum -> Ban Requests & Protests - Mr. Green Gaming (mrgreengaming.com). Jeśli masz bana na tamtym forum to chyba jasne, że odbanowany nie zostaniesz.
 5. To jest bardzo złożone pytanie. Na tyle złożone, że nie ma sensu na nie odpowiadać. Trzeba po prostu nad tym posiedzieć.
 6. A Ten dalej swoje. Zero kreatywności, zero ambicji. Nie polecam.
 7. Zapewne problem wystąpił na jednym serwerze. Niestety, to forum jest forum ogólnym MTA, a nie stroną serwera tej platformy. Swój post musisz kierować na adres ichniejszego forum.
 8. Reklama zbytnio nie zachęca, swoją drogą przekleiłeś ją z jakiegoś innego forum? Bo jest dziwne tło.
 9. Na początku spróbuj zainstalować sterowniki karty graficznej.
 10. Czy gra jest oryginalna? Sprawdź czy w tle nie masz procesu odpowiadającego GTA. Jeśli jest - zabij go. Jeśli masz dwa monitory to zobacz, czy przypadkiem nie wyskakuje Ci komunikat o wyborze rozdzielczości.
 11. Wikipedia podpowiada Detects presence of trainer. This is the most common AC code for attempted cheating, mostly with cheats designed for MTA. Note: disabling this code is unlikely to produce expected results, in accordance with what is mentioned in the "DISCLAIMER" part. Może masz zainstalowane jakieś trainery, chociażby do innych gier?
×
×
 • Create New...