Jump to content

Plusik

Members
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Plusik's Achievements

Newbie

Newbie (4/54)

0

Reputation

 1. Dzień dobry drodzy gracze! Chciałbym was zaprosić na nowo powstający serwer RPG pod nazwą BetterPlace. Serwer tworzony był przez ponad dwa lata i to głównie przez jedną osobę. Serwer jest tworzony z pasji i nie znajdziecie tutaj podmianek lub innych rzeczy za realne pieniądze. Wyjątkiem są diamenty ( druga waluta serwera ) ale o tym później. Nie przedłużając zapraszam was do przeczytania całej reklamy. Na naszym serwerze nie ogromnych zarobków, ponieważ zarabia się od 2500 PLN do nawet 10000PLN na godzinę w zależności od tego jak szybko będziemy pracować. Ceny pojazdów są dostosowane do zarobków. Na serwerze jest również druga waluta serwera. Są to diamenty, które można pozyskać na dwa sposoby. Pierwszym sposobem to udanie się do kopalni oraz zacząć kopać ( zwykły gracz 1% szans na wydobycie, a gracz premium 5% ). Drugim sposobem jest kupienie diamentów za pomocą SMS'a. Diamenty można wymienic na konto premium, pieniądze w grze lub kupić pojazd w salonie premium. Posiadamy dwa typy organizacji. Cywilna - można pozyskać w urzędzie miasta. W tej organizacji za dużo się nie dzieje. Przestępcza - aby posiadać tą organizacje należy najpierw mieć organizacje cywilną, a następnie złożyć wniosek na forum o przestępczą. Przywileje tej organizacji to możliwość okradania bankomatów, przejmowania terenów. Organizacja co jedną godzinę otrzymuję wynagrodzenie za posiadane tereny. Te pieniądze lider może przeznaczyć na bronie oraz wynagrodzenie dla członków organizacji. Wchodzą na serwer mamy do wyboru kilka prac. Są to: Kierowca autobusów, Kosiarki, Kutry, Magazynier, Kopalnia, Sweepery oraz nie legalną pracę tz. Marihuana. Kierowca autobusów - polega na jeżdżeniu po mieście i zabieraniu pasażerów Kosiarki - należy kosić trawę, a następnie oddawać ją do skupu Kutry - pływanie po oceanie oraz zbieranie ryb ( praca na AFK ) Magazynier - musimy załadować lub rozładować ciężarówkę Kopalnia - przechodzimy do świata minecraft gdzie zaczynamy swoją przygodę górnictwa. Sweepery - jeździmy po mieście sweeperkiem i sprzątamy śmieci leżące na ulicy. Marihuana - aby zarobić trzeba najpierw zebrać, wysuszyć oraz na koniec sprzedać. Kończąc tą reklamę musze się przyznać że serwer nie jest w 100% autorski. Na serwerze są aktualnie BETA testy, Jeżeli pojawił się błąd, którego nie znaleźli beta testerzy prosiłbym o niezwłoczne zgłoszenie administracji w celu szybkiej naprawy. Poniżej zamieszczam kilka screenShotów z serwera. Mam nadzieje że przed oceną wejdziecie i pogracie chwilę. Posiadamy również forum, które jest tylko pomocnicze. Głównie do apelacji, skarg oraz rekrutacji. Nazwa: BetterPlace IP serwera: mta-bp.pl Adres forum: mta-bp.pl GameMode: Role Play Game Sloty: 20 - 4096 Discord: https://discord.gg/KUT6yZX25U
 2. Good joke. After 15 minutes, I found out that it is April 1.
 3. Hello, I have a problem with "math.random" on the client side. Namely, I would like to draw numbers after reconnecting to the server. However, after resetting the resource it actually works, but when the player does "/ reconnect" the numbers are always the same. My test feature is: random1, random2, random3, random4, random5 = math.random (1.10000), math.random (1.10000), math.random (1.10000), math.random (1.10000), math.random ( 1,10000) outputChatBox (random1 .. "," ..random2 .. "," ..random3 .. "," ..random4 .. "," ..random5) Result: - After restarting the resource the commands / restart actually gets random numbers, but after connecting to the server, he always receives the same numbers again: 93, 3486, 6439, 3433, 4146 (I apologize for grammatical errors, translated by Google translator)
 4. Witam, mam problem z "math.random" po stronie klienta. A mianowicie chciałbym aby po ponownym połączeniu się z serwerem wykonywało się losowanie liczb. Jednakże po zresetowania zasobu to faktycznie działa, ale gdy gracz zrobi "/reconnect" to już są zawsze takie same liczby. Moja testowa funkcja to: random1, random2, random3, random4, random5= math.random(1,10000), math.random(1,10000), math.random(1,10000), math.random(1,10000), math.random(1,10000) outputChatBox(random1..", "..random2..", "..random3..", "..random4..", "..random5) Wynik: - Po zrestarowaniu zasobu komendom /restart faktycznie otrzymuje losowe liczby, ALE po połączeniu się z serwerem ponownie otrzymuje zawsz e te same liczby: 93, 3486, 6439, 3433, 4146
 5. Witam, co jakiś czas rozłącza mnie z serwerem z powodu "Utrata połączenie z serwerem". Pozostałe aplikacje nie mają z tym problemu. Reszta gracz na tym serwerze tez nie ma tego problemu. Jeżeli chodzi o internet to mam światłowód. Wcześniej nie było tego problemu. Proszę o jak najszybszą pomoc ponieważ robi się uciążliwe.
 6. Witam, kilka tygodni po otwarciu serwera, przyszedł czas na jego reklamę. Posiadamy wiele autorskich, dobrze zabezpieczonych skryptów, systemów oraz podmianek (w tym modeli). Ale zacznijmy od początku. Pracujemy nad serwowaniem od około dwóch miesięcy i nie mamy zamiaru szybko się poddawać. Cały czas dopracowujemy serwer i mam nadzieję, że nasza praca wam się spodoba. Poniżej przedstawiam wam zdjęcia oraz opis poszczególnych rzeczy, które serwer ma do zaoferowania. Informacje: IP: mtasa://147.135.163.85:22003 Sloty: 500 Nazwa: || BETTER PLACE RPG || GTA + MINECRAFT || ZBILANSOWANA GOSPODARKA || Spawn, miejsce w którym rozpoczynamy grę. Urząd - Miejsce, w którym możesz wymienić diamenty na pieniądze oraz na premium, stworzyć organizację, wypłacić pieniądze z pracy, zmienić hasło/nick, zdać egzaminy na kategorię A/B/C, zmienić tablice rejestracyjne oraz przepisać/odpisać pojazd na organizację. Przechowywalnia - To właśnie tutaj możesz wyciągnąć czy schować swój pojazd prywatny lub organizacyjny. Salony/Cygan/Giełda - W tych miejscach zakupisz pojazdy. Są to całkowicie nowe, autorskie systemy sprzedaży. Garaże Frakcyjne - Usunęliśmy z serwera zbędne lagujące garaże gdzie było po X pojazdów nie używanych przez nikogo. Pojazdy frakcyjne wyciągane są za pomocą specjalnego panelu. Świat Minecraft - Czyli coś całkiem nowego na scenie MTA. Przenosimy się do kopalni, gdzie pod postacią Steava wydobywamy surowce, które wymieniane są na gotówkę. Możesz też wydobyć tutaj drugą serwerową walutę jaką są diamenty. Interfejs - Cały wygląd serwera został zrobiony w spójny sposób. Niektórym może się, podobać natomiast niektórym nie - o gustach się nie decudje. Większość paneli została zrobiona od nowa pod styl serwera. Hud wykonany w minimalistyczny sposób w rogu ekranu, aby nie utrudniał rozgrywki. Posiada tylko najważniejsze informacje. Pojazdy wyposażone zostały w prosty licznik, bez zbędnych wodotrysków. Na koniec dodaję jeszcze kilka screenów, przedstawiających grę na serwerze:
×
×
 • Create New...