Jump to content

turret001

Moderators
 • Posts

  341
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

turret001 last won the day on June 18

turret001 had the most liked content!

About turret001

 • Birthday 27/02/1996

Member Title

 • Global Moderator

Details

 • Gang
  HiVi / GwN
 • Location
  Turkey

Recent Profile Visitors

6,456 profile views

turret001's Achievements

 1. hi MTDayZ, could you please share how you've solved your issue? Your solution might help people in the future
 2. turret001

  İp sıralaması

  merhaba, sunucunu uzun süre kapalı tutarsan IP konumunu kaybedersin. bunu değiştirmenin/sunucunu eski IPnin yerine taşımanın bir yolu yok ne yazık ki. sunucun açık ve aktif kaldıkça tekrar eski pozisyonuna yükselmeye devam edecek.
 3. şimdi de bağlantında bir sorun gözüküyor, bir sürü sebebi olabilir bunun o yüzden kesin bir çözüm sunmanın yolu yok. eğer WiFi ile bağlanıyorsan kablo ile bağlanmayı dene modeme, kablolu bağlandığın halde bu hatayı alıyorsan belki genel internetinde bir arıza olabilir, ya da en muhtemel sebep: netlimiter'ı sildikten sonra bilgisayarında kalıcı hasarlar bırakmış olabilir. net limiter'ı kurma sebebin bu bağlantı kopma hatasını gidermek için miydi?
 4. fotoğrafı imgur.com'a yükleyip linkini buraya atabilirsin. NetLimiter'ı sildikten sonra bilgisayarını kapat aç yapmayı denedin mi? bazı programların tamamen silinmesi için bilgisayara restart atmak gerekebiliyor. eğer restart attıktan sonra da aynı uyarıyı almaya devam ediyorsan; program, bilgisayarından tüm dosyalarını silmemiş olabilir. bu dosyaları bulup senin silmen gerekiyor.
 5. NetLimiter'ı nasıl sildin? Denetim Masası > Program ekle kaldır diyerek mi, yoksa başka bir şekilde mi?
 6. sildikten sonra tekrar oyuna girmeyi denedin mi?
 7. merhaba Enes, MTA forumlarına hoşgeldin. cFosSpeed, LAN Manager, NetLimit tarzında internet hızı düzenleyen herhangi bir program yüklü mü bilgisayarında?
 8. hello and welcome to MTA forums! I've gone ahead and moved your thread to the Portuguese sub-forums. Please keep in mind that MTA Forums is English only and you can write in your native language only in Non-English sub-forums.
 9. sunucu listesinde kısa süreli bir sorun olduğu için serverlar gözükmemiş. bir dahaki sefere girmek istediğin sunucunun direkt IP adresi ile bağlanabilirsin.
 10. are you already working well on my application ?

  1. turret001

   turret001

   I am not, I don't handle AC issues. Anti-Cheat team does.
   They might be busy (read this announcement)

   https://forum.mtasa.com/announcement/21-notice-response-times/

    

   also, please read this topic to get more informed about ban appeals:

    

 11. aldığın hatanın ekran görüntüsünü atarsan yardımcı olmaya çalışırım
 12. merhaba, bu konuyu Ingilizce olarak Ban Appeals bölümüne açman lazım. ban itirazlarına orada bakılıyor. açacağın konuya serial adresini de eklemeyi unutma.(oyun icinde F8e basıp, açılan pencereye serial yazarak adresini öğrenebilirsin) çeviri için translate.google.com kullanabilirsin.
 13. hi, I've gone ahead and moved your topic to Portuguese sub forums. Please keep in mind that the rest of the forums are English only.
 14. nasıl çözüldüğünü buraya yazarsan konuyu kilitleyebilirim
 15. they're locked to prevent people from stealing models, are you trying to steal someone elses models or trying to encrypt yours?
×
×
 • Create New...