Jump to content

O nouă comunitate.


Jeff2

Recommended Posts

De curând am deschis o nouă pagină dedicată comunității de Multi Theft Auto din România.Cică ar mai exista așa ceva, dar aia e mai mult o bătaie de joc.Să vă prezint ce poate fi postat pe pagina mea în câteva rânduri mai jos :

-Poze cu roleplay, video-uri cu roleplay.Așa o să ne creem o impresie asupra unui player și o să-l vedem cu alți ochi.Unii au lenea pe care o am eu și nu au chef să stea la rendering să pună un video cu roleplay pe youtube, pe facebook o poți face într-un minut, nu trebuie rendering, și asta ajută mult.

-Promovarea serverelor.Atenție, nu se promovează servere de baltă, se face reclama, dacă-mi place server-ul nu o să șterg reclama, dacă sunt servere ca al lui Marian nu mai încercați să faceți reclamă că vi le șterg oricum.

-Divertisment.Pe lângă MTA vom mai posta video-uri și poze pentru divertismentul urmăritorilor.

-Păreri.Playerii o să-și dea cu părerea despre un server în câteva rânduri acolo pe pagină.Atenție, părerea poate fi bună sau rea, se acceptă vulgaritate în limita bunului simț.

-Prezentări.Se pot prezenta servere, e un fel de reclamă, da' nu prea. 8-)

-Poze cu ceea ce nu vă place la un server și de ce.Astfel, fondatorul poate o să vadă și o să remedieze ”greșeala”.

Vă aștept cu mic cu mare, vă mulțumesc ! Pagina își începe postarea pe 16 Aprilie 2015, la ora 12:00 dimineața.

https://www.facebook.com/pages/Multi-Th ... 828?ref=hl

Link to comment

Nu știu ce vrei să zici prin asta.Te referi la partea cu ”poze roleplay” ? Am zis clar că asta ținând cont doar de playerii ce joacă roleplay.Nu este o comunitate de roleplay, ci este o comunitate de MTA România în general.Deci, practic, afirmația ta e falsă.Pace și te aștept pe pagină, dacă dorești a intra.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...