Jump to content

Ce gamemode ati dori? (fara Race/DD/DM)


Unknown76

Recommended Posts

Salut, in perioada aceasta am putin timp liber asa ca m-am gandit sa concep un gamemode nou (sau poate un server).

Ce gamemode considerati voi ca ar fi ok (fara Race/DD/DM ca sunt mainstream)?

*RPG 
*Roleplay 
*Zombie Survival/RPG 
*Ceva nou (poate aveti voi o idee)  

Sa mai specificati daca vreti ca GM-ul sa fie lansat public sau sa fie server privat in romana sau engleza.

Link to comment

Întradevăr. Dar tot vG-ul rămâne preferat. Eu îți sugerez să lansezi acel RPG fain cu resurse globale, etc ca Server Românesc/Străin (ți-aș putea oferii host) Sau să îl lansezi ca script. Poate e cineva căruia îi pică fisa și începe un server fain. Ar fii bestial:D

Link to comment

WAT..Chiar LOL? Alt joc nu puteai sa alegi? Totusi lol e o prostie(am jucat, din pacate, cea mai groaznica experienta pe care am avut-o in gaming) Nu cred ca o sa ai succes cu playerii, nu vad legatura dintre mta si lol.

Daca tot vrei sa faci ceva de genu , nu fa un joc MOBA, fa ceva de genu AION sau ....(topoarele jos)....metin2

O sa iasa mai bine , deoarece poti folosi toata mapa mta-ului.

Oricum...succes

Link to comment
Sa mai specificati daca vreti ca GM-ul sa fie lansat public sau sa fie server privat in romana sau engleza.

despre asta, mai bine nul posta public, fatil singur si hosteazatil daca iti iese misto, nul posta ca dupaia il descarca toti copii si isi face server cu el ... mai bine fatil pentru tine :D, parerea mea

Link to comment
  • 5 months later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...