Jump to content

Mi-a fost sters Audiul


BilutaTiganu

Recommended Posts

Posted


Pe serverul de Roleplay Euphobia mi-a fost sters audiul si cheia masinii. As dori ca un admin sau cineva care lucreaza la server sa imi ofere inapoi masina deoarece nu am alta si am muncit destul de mult pentru ea.

 

 

  • _sEEk_ locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...