Jump to content

PanMaszyna

Members
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

About PanMaszyna

 • Birthday 29/07/1991

Details

 • Occupation
  Torreador LUA

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

PanMaszyna's Achievements

Newbie

Newbie (4/54)

0

Reputation

 1. This code is nonsense, because what when somebody have 1600xX? I asked about scale for all resolutions with 4K Now i'm using "zoom" and for that moment is ok
 2. PanMaszyna

  4k scale

  Hi guys! Somebody clever created scale for 4K monitor? My scale system is a liitle bad for this resolution, so any ideas?
 3. Siema guys. Ktoś mądry opatentował już dobre skalowanie pod 4K w dół? Chodzi o DOBRE skalowanie, moje niestety nie sprawdza się dobrze, owszem zachowuje proporcje względem zmniejszania ekranu ale jednak czcionka jest za małą już na FullHD.
 4. Ziomek, naucz się angielskiego. Pisze się player nie pleyer. addEventHandler("onPlayerJoin", root, function() fadeCamera(source,true) outputChatBox("Witamy na serwerze!",source) triggerClientEvent(soruce,"graczDolaczyl",root) spawnPlayer(source,0,0,3) setCameraTarget(source,source) end
 5. Możesz stworzyć event z użyciem setTimer co 100 ms i pobrać getDistanceBetweenPoints3D.
 6. Znacznik masz na myśli marker ? Jeśli tak wykorzystaj event podpięty pod s-side : onMarkerHit
 7. Po co Ty tworzysz funkcje osobne na to wszystko - tworzenie markerów, blipów itp ? Po wejściu na serwer już stworzony marker pojawi się dla gracza, chyba, że jest to c-side to można optymalniej to zrobić, ale Ty używasz s-side także nie musisz.
 8. bartekPL - chodzi Ci o string.len ? Owszem można np : addCommandHandler ( "tekst", function ( plr, cmd, ... ) msg = table.concat ( {...}, " " ) if string.len ( msg ) <= 10 then return end end)
×
×
 • Create New...