Jump to content

Ksantus12

Members
 • Posts

  31
 • Joined

 • Last visited

Ksantus12's Achievements

Rat

Rat (9/54)

0

Reputation

 1. Witajcie, poszukuje plików serwerowych dayz, ktorych licencja zezwala na edycje kodu, dodawanie swoich rzeczy i zarabianie np na sprzedawaniu baz. Wiem ze taki kod z taka licencja istnieje, bo mysle ze nikt nie robi serwera ""na szaro "" Z gory dziekuje.
 2. Dzięki, nie wiem jak mogłem nie zauważyć, może dlatego że zawartość cudzysłowów w notepadzie jest szara. Jasno szara.
 3. Może mi ktoś powiedzieć, czemu mi to nie Workinguje ? Mam czarny ekran. addEventHandler("onPleyerJoin", root, function() fadeCamera(source,true) outputChatBox("Witamy na serwerze!",source) triggerClientEvent(soruce,"graczDolaczyl",root) spawnPlayer(source,0,0,3) setCameraTarget(source,source) end )
 4. Dzięki za wyjaśnienie, ale to troszke jakby.. Komplikuje sprawe. To jest wycinek z licencji. you may not: - use the materials for any commercial purpose, or for any public display (commercial or non-commercial, by which is meant selling the gamemode for the purpose of profit); - remove any copyright or other proprietary notations from the materials; or - transfer the materials to another person or "mirror" the materials on any other server. To wkońcu jest to na GPL v3 ? Bo z tego wynika, że nie można tego używać w celach komercyjnych.
 5. Logiczne, ale co w związku z tym ? Ja tu mówię cały czas o licencji.
 6. Ostatnio usłyszałem, że jeżeli coś jest na GPL v3, to można dodawać swoje rzeczy i zarabiać ? To prawda ? A o ile mi wiadomo to DayZ jest właśnie na v3. https://github.com/OpenMTADayZ/open_day ... er/LICENSE
 7. Wydają, jeżeli jakaś osoba wbije na serwer, to już pobiera pliki. Pozatym zarabiają na bazach. To w koncu można, czy nie.
 8. 1.Chodzi o to, że DayZ w MTA jest na licencji GPL i, gdybym chciał dodać coś kreatywnego, to musiałbym opublikować pliki serwerowe wraz z moimi dodatkami. Czy mogę poprostu nikomu nie mówić na jakiej licencji jest serwer ? Albo może macie inny pomysł ? Chyba że się myle i MTA DayZ jest na CreativeCommands, jeżeli tak to oświećcie mnie ;d 2.Widziałem pewien serwer i moje pytanie brzmi: Czy założyciele serwera mają prawo nie mówić o licencji serwera ? Bo zapytałem i nie chcieli powiedzieć.
 9. Problem jest taki iż nie wiem jak to zrobić. Nie wiem jak odwołać się nawet w danym pliku, do innego pliku. Mógłbyś mi to rozjaśnić ? : P (używam podstawowego skryptu logowania, wraz z wzrostem doświadczenia zrobie swój.) Mam jeszcze pare pytań, co to jest "trigger event" "addEvent"(po co to jak jest addEventHandler[a czasem pisze się po coś oba 0.0]), "root", "getRootElement()" To co podałem ostatnie, to jest już wogłóle chore. Byłbym wdzięczny gdybyś umiał mi to wytłumaczyć, troche tego dużo, ale dla ciebie to pewnie pestka ;d
 10. Okej, dzięki coś pomyśle. Macie może jakiś pomysł co może mi zastąpić nie istniejące "OnPlayerRegister" ?
 11. Ostatnie dwa pytania ;d (tak mi się wydaje) A jak napisze swój skrypt i dodam do gamemoda, to musze go udostępniać ? (ten skrypt) "to czy mam obowiązek go udostępnić ?" Wystarczy chyba podanie linku na forum, nie ?
 12. A czy gdyby ktoś poprosił o nie wiem naprzyklad hasło do czegoś, czy jakiś plik skonfigurowany przezemnie, to czy mam obowiązek go udostępnić ?
 13. W takim razie wybacz ciekawość, ale czy mógłbym zapytać, po co wyspa-*s kupiła gamemoda ?(wiem to nie moja sprawa, nie musisz odpowiadać )
 14. .O to mi chodziło Co do tablic, to teraz rozumiem na czym one polegają, ale nie potrafiłbym zastosować ich w praktyce. Z czego moge się na uczyć używać tej konkretnej rzeczy ?
×
×
 • Create New...