XenoN#<3 Posted August 13, 2016 Posted August 13, 2016 Salut , acest topic este făcut special pentru probleme , aici le rezolvăm împreună. Este un topic făcut de QuantumZ , care este pentru scripturi , dinastea ... practic legat de MTA. Aici o să avem alte probleme . EX. : Nu îmî pornește Windows-ul bine , îmî dă eroarea asta etc..
Tekken Posted August 15, 2016 Posted August 15, 2016 De ce ar discuta cineva despre de ce nu-i porneste windows-ul pe forumurile MTA? Resources I made: attachToBones - A newer bone_attach. Simple Level system - Just a simple level system. Do not PM me for help with leaked scripts! I WILL NOT HELP YOU!
G-Stefan Posted August 16, 2016 Posted August 16, 2016 De ce ar discuta cineva despre de ce nu-i porneste windows-ul pe forumurile MTA? De ce nu ar face-0? :d Multi Theft Auto : Racers Land 10%
_sEEk_ Posted August 18, 2016 Posted August 18, 2016 De ce ar discuta cineva despre de ce nu-i porneste windows-ul pe forumurile MTA? De ce nu ar face-0? :d Fiindca exista forumuri de specialitate unde poti sa iti gasesti rezolvarea la problema avuta intr-un timp mult mai scurt si mult mai detaliat decat ce am putea oferi noi. The Crew Gaming
G-Stefan Posted August 18, 2016 Posted August 18, 2016 De ce ar discuta cineva despre de ce nu-i porneste windows-ul pe forumurile MTA? De ce nu ar face-0? :d Fiindca exista forumuri de specialitate unde poti sa iti gasesti rezolvarea la problema avuta intr-un timp mult mai scurt si mult mai detaliat decat ce am putea oferi noi. Eram sarcastic Multi Theft Auto : Racers Land 10%
Simple0x47 Posted August 18, 2016 Posted August 18, 2016 Vad interesant a oferi ajutor cu cunoașterea informatica în total. Eu sincer aș ajuta.+ "Keep making it simplex."
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now