Jump to content

[RPG] Play Your Life


Recommended Posts

UuLsZuW.png

http://pylife.pl

Polski Serwer RPG w MTA zaprasza wszystkich graczy

Oferujemy:

- świetną i miłą atmosferę gry,

- całkowitą blokadę DM, kradzieży pojazdów itd.,

- innowacyjny system gospodarki, własna waluta,

- najlepszej jakości skrypty i obiekty,

- mnóstwo prac do wykonywania,

- prace stałe we frakcjach takich jak policja, straż pożarna.

Kilka słów o serwerze:

Serwer jest otwarty od kilku dni i jest na bieżąco rozwijany przy graczach, według ich potrzeb i sugestii. Odwiedź nas, a przekonasz się że warto z nami zagrać :-).

Powstaje on dzięki współpracy trójki wspaniałych osób, które dbają o porządek na serwerze oraz o to, by graczom zapewnić świetną rozrywkę.

Adres forum: http://pylife.pl

Adres serwera: 178.19.106.173:22128

Zrzuty z serwera:

--Logowanie--

Reklama1.jpg

--Reputacja--

Reklama2.jpg

--Praca w Tartaku--

reklama3.jpg

--Billard--

reklama4.jpg

--Nauka Jazdy--

reklama5.jpg

Ssy w postaci linków

---Z góry odpowiadam na wasze pytanie, większych ss się nie dało

:)--

  • Like 1
Link to comment
  • 2 months later...

Serwer PYL istnieje zaledwie 3 miesiące, a już teraz jest największym i najbardziej rozbudowanym serwerem RPG na polskiej scenie MTA.

generate.php?type=mtasa&ip=178.19.106.173&port=22128&id=2329

Udało się nam to osiągnąć dzięki codziennej ciężkiej i przemyślanej pracy nad serwerem. Każdego dnia staramy się dodać naszym graczom nowe prace i rozrywki. Z tego co się orientujemy, nie ma bardziej rozbudowanego polskiego serwera w MTA i posiadającego lepszą atmosferę gry.

Naszymi celami jest stworzenie największego i najlepszego serwera RPG, oferującego miłą i przyjemną grę.

Skrót z ostatnio wprowadzonych nowości:

Rybactwo

praca polegająca na pływaniu łodzią zaopatrzoną w radar wskazująca łowiska i ławicę ryb. Po rozstawieniu sieci można zacząć połów ryb.

t87LtIj.jpg

Zakład gospodarki komunalnej

Można w niej podjąć pracę jako kierowca śmieciarki.

1Z9Topa.jpg

Lotnicza Straż Pożarna

Straż pożarna oprócz standardowych możliwości gaszenia pożarów za pomocą armatek wodnych i gaśnic otrzymała do dyspozycji helikopter ze zbiornikiem wodnym, który można napełnić w dowolnym akwenie, a następne dokonać zrzutu wody na zajęty ogniem obszar.

xHekKNz.jpg

Drogówka

Policja patrolująca drogi wyposażona jest w przenośne fotoradary, które pozwalają wygodnie mierzyć prędkość poruszanych się pojazdów oraz natychmiastowo rejestrować wykroczenia.

6emgw9F.jpg

Mechanicy

Osoby z drygiem do motoryzacji mogą u nas znaleźć zatrudnienie w warsztatach naprawy pojazdów.

oi0yqdw.jpg

Wieża Kontroli Lotów

O stopniu rozbudowaniu naszego serwera może świadczyć możliwość pracy w Wieży Kontroli Lotów.

pmEmEwR.jpg

Jeśli masz ochotę zagrać w coś, czego nie znajdziesz na innych serwerach - odwiedź nas!

http://PYLife.pl

mtasa://178.19.106.173:22128

Wstawione na prośbę AFX.

  • Like 1
Link to comment

Ehh.. zarazem jest to zaleta i wada polskiej sceny, że tak szybko rozwijają się gamemode'y.. niestety w wielu projektach jest sporo zaciągane z zagranicznych serwerów, ale mniejsza z tym. Kolejny serwer "wywalony" w ilości skryptów, ( za pewne też jakości, nie mogę tego stwierdzić, bo sam też tam nie grałem, no ale ciekawie wygląda ) tak samo też jak na samą liczbę graczy, jest to dobry wynik. Jest gdzie grać, wszystko spoko, cacy i wgl. No niestety nie pod każdym względem, bo to że szybko takie serwery się rozwijają, jest sporym minusem dla graczy, którzy też mają plany ( a niektórzy nawet marzenia ;o ) powiązane z własnym serwerem, lecz nie mogą, bo myślą, że mogą nie dorównać takiemu serwerowi. Niektórzy nawet by potrafili dorównać, ba nawet zrobić lepszy tylko trzeba mieć wyobraźnie i umiejętności. Według mojej opinii, polska scena MTA wysiada. Zagraniczne serwery rozwijały się powoli, a teraz zobaczcie, jeden serwer dorównuje drugiemu, zbierają się ekipy, tworzą serwery z mega wy*ebanymi gamemode'ami. Potem polska scena podkrada pomysły z zagranicy, przerabia to na własną ideę ( no oczywiście nic do tego nie mam, no bo wymyślić coś samemu nie zawsze jest łatwo :P ), czasem nawet w lepszy sposób. Wiele osób już minąłem, które miały plany i zadatki na dobry serwer, lecz się poddawały. To mnie boli w tym wszystkim. Oczywiście, życzę wam jak najlepiej i żeby serwer wam wypalił w 100% ;) Tylko ludzie nie poddawajcie się jak polska scena podnosi sama poprzeczkę ;)

Link to comment
  • 2 weeks later...

Mefisto - z całym szacunkiem, ale przeczytałem Twój post kilka razy i nie doszedłem do tego, co miałeś na myśli.

Podsumowanie ostatnich nowości na serwerze:

Praca nurka

Nurek wykonuje zadania w zbiorniku wodnym. Każdy nurek wyposażony jest w skafander oraz zbiornik powietrza, który pozwala mu na kilkanaście minut przebywania pod wodą bez konieczności wynurzania się.

Do podjęcia pracy w tym zawodzie wymagane jest zdanie egzaminu pływackiego oraz zdanie testu z umiejętności nurkowania.

BJ9LY8Xl.png

Kierowca w kopalni

7mzbQtzl.jpg

Praca jako maszynista pociągu

Mimo tego, iż nie ma w MTA możliwości podczepienia wagonu do lokomotywy, udało nam się zaimplementować własny mechanizm synchronizacji wagonów. Dzięki temu, na naszym serwerze - jako jedynym polskim w MTA - można kierować pociągami z wagonami.

383487_379574078819059_1285650427_n.jpg

Tuning pojazdów

Na serwerze została wprowadzona szajka ścigantów. Dołączyć może do nich każdy właściciel sportowego pojazdu o ujemnej reputacji, który zostanie uznany za wartego włączenia do tej grupy. Ściganci posiadają możliwość montażu tuningu pojazdów.

943336_378731735569960_1997106045_n.jpg

Jesteśmy więksi niż wszystkie pozostałe serwery RPG łącznie

6677_378751155568018_292392688_n.png

A osiągneliśmy to dzięki codziennej ciężkiej pracy nad serwerem, świetnej ekipie i wspaniałym graczom. Dołącz do nas!

Link to comment
Mefisto - z całym szacunkiem, ale przeczytałem Twój post kilka razy i nie doszedłem do tego, co miałeś na myśli.

Ehh.. wytłumaczę to tak..

Nowy serwer "Newbie": zaangażowanie, chęci, proste skrypty/ściągane: 15/32 graczy

Nowy serwer "Professional": Zaangażowane, chęci, zaawansowane autorskie skrypty: 115/160 graczy

Miesiąc później

Newbie: większe zaangażowanie , większe chęci, nowe skrypty: 5/32 graczy

Professional: wszystko to samo tylko nowe skrypty: 145/160 graczy

Nowe serwery już nie mają szans, każdy kto będzie chciał mieć własny serwer padnie szybko. Dobrze dla graczy o dużych ambicjach, brak konkurencji.. ale tym samym ogranicza się osoby, które mogą mieć przeogromne ambicje, a nie mają doświadczenia i poddają się w nauce lua, bo wiedzą, że nie dorównają takiemu serwerowi.. to zarazem przykre dla takich graczy i dobre dla tych umiejętnych.. Gracze niedoświadczeni robią to z pasją.. a niestety większość doświadczonych.. na początku dla pasji.. potem dla kasy.. Przydałaby się jakaś grupa wsparcia dla początkujących nie sądzisz? ;) Bo wszyscy wielcy skrypterzy ( a bynajmniej większość ) nie chce pomagać nowym projektom.. Wszyscy idą tylko dla pewniaka, a tamci projekty stare zostają tylko w śmietniku.. Eh.. W każdym razie.. powodzenia :)

Link to comment
Jak zdać ten drógi egzamin na nurkowanie. Ile raz bym nie podchodził to zawsze w jednym mijescu kiedy trzeba przepłynąć tunel brakuje mi około dwóch sekund i się topie, a egzamin nie zostaje zaliczony.

Zacznij od pozbierania pereł po mapie - każda odnaleziona perła zwiększa Twoją pojemność płuc.

Najprostsze znajdziesz w Las Venturas, w fontannach i basenach.

Nowe serwery już nie mają szans, każdy kto będzie chciał mieć własny serwer padnie szybko.

Nie zgodze się z Tobą. Uważam że na scenie jest jeszcze b.dużo miejsca i powstanie jeszcze bardzo dużo serwerów.

Wiadomo, że nie mogą to być play+sklejki z community, bo to nie przyciągnie graczy.

Co do rozmiarów serwera - każdy serwer który ja otwierałem, a także ten, który reklamowany jest w tym wątku (otworzony przez mojego brata) rozpoczynał od 1 gracza.

  • Like 1
Link to comment

Nie rozumiem tego. Pozbierałem trochę pereł. Pokazuje że pojemność płóc się zwiększyła, a przy teście i tak brakuje sekundy żeby wypłynąć na powieszechnie. Zawsze jest ten same efekt. Może należy jakiś klawisz wciśnąć żeby móc przebywać dłużej pod wodą?

Link to comment

@Olo_PL po prostu wyzbieraj tych pereł jeszcze więcej. Metoda z klawiszem genialna :D

Ja również nie rozumiem postów @Mefisto - czy Tesco i Biedronka mają zamykać sklepy, bo jak ja postawię nowy market to nikt do niego nie przyjdzie? Wolny rynek, wolna konkurencja - jeżeli naprawdę napiszesz coś dobrego - będziesz miał graczy, choćby z początku znajomych. Nigdy nie jest tak, że wszystko się wszystkim spodoba, więc jeżeli posłuchasz ludzi co im się nie podoba w PYLife i zrobisz coś innego - to już zyskujesz fanów. Jeżeli rozpoczniesz coś fajnego możesz także uzyskać wiele pomocy co i jak warto rozwinąć, a także możliwe, że skrypterów.

Same chęci i zaangażowanie to za mało (szczególnie, że wielu wydaje się, że "ja chcęęęę mieć fajny serwer i milion graczy" - to jest wystarczająco, co oni sami muszą włożyć).

A dla ekipy @PYLife szczere gratulacje, kawał niezłej roboty!

Link to comment
  • 7 years later...
  • 3 months later...
  • 1 year later...

Dziękuje w imieniu wszystkich graczy PYLIFE za ten znakomity projekt - pomijając jego zakończenie.

Nigdy nie było, nie ma i nie będzie takiego projektu na polskiej scenie MTA.

Pamiętam AFX jak cię ograłem w quiz gdy pierwszy raz go dodawałeś ?

Zastanawiające jest też, iż na rok 2022 domena była wyceniona na minimalną kwotę 3000zł z brakiem możliwości kontaktu do sprzedawcy. Jeżeli to kupił jakiś random to szkoda potencjału, a jeżeli jesteś to TY Wielebny to proszę skontaktuj się ze mną - nie dajmy odejść legendzie w słabym stylu :)

Pozdrawiam założycieli PYLIFE jak i wszystkich prawdziwych graczy MTA.
 

Link to comment
  • 1 year later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...