Jump to content

bartekPL

Members
 • Posts

  18
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

bartekPL's Achievements

Square

Square (6/54)

1

Reputation

 1. Przeglądając mój nieco stary magazyn ze skryptami znalazłem kilka fajnych nie-używek i dość ładnie wyglądających skryptow m.in. nieukończony system skryptów na serwery Race/DD/DM, kilka pojedynczych paneli i systemów pod RPG. Wszystkie mojego autorstwa. Chętnie sprzedam. Pisać na GG: 12151322. Możliwość zrobienia skryptu na zamowienie.
 2. VPS has enought RAM. Other servers hosted on this VPS works without any problem.
 3. I have writed own gamemode and on local host all work great. But when i upload all scripts to VPS and i wana to run it, in /debugscript on client-side i have error: "Loading script failed: Not anought memory". So, all .lua files are loaded in ~ 50% - so 50% of script works, 50% not becouse is not loaded. All client and server versions are the same and this error is on client-side, not server-side (server-side works fine). But on local host server all scripts on client-side works ok, but on vps server not allthrought client and server version are the same. I already checked values in dxGetStatus(), but all is ok.
 4. I tu jest haczyk Ponieważ wszystkie wymienione wyżej operatory mogą być używane w przypadku tekstu, nie tylko dwa ostatnie ale to trzeba juz umieć z tego korzystać, wiedziec na jakiej zasadzie to w tedy działa ale to już jest wyższy poziom programowania/skryptowania więc niech początkujacy nawet tego nei czytają
 5. Tak się składa, że znalazłem na dysku dosyć dobre jak na współczesne standardy skrypty do serwerów Race/DD/DM oraz RPG, ktore robiłem jakis czas teu lecz nie zostały nigdzie wykorzystane z różnych przyczyn. A skoro są, i to porządne, to szkoda aby sie zmarnowaly więc postanawiam je sprzedać, gdyż sam nie mam czasu aby stworzyc na nich serwer a tym bardziej sie nim zajmować. Skrypty RPG można kupowac w częściach. Oczywiscie wszystkie sa legalne i 100% mojego autorstwa (za odpowiednia dopłatą mogę je jeszcze podmodyfikować, ulepszyć, poprawić pod dany serwer). Kontakt i dokładne info: GG 12151322 Cena do negocjacji. Płatne przelewem. Kaźdy skrypt można zobaczyć bezposrednio na testowym serwerze.
 6. Thanks, it works! Now i have this what i needed
 7. I don't understand matrices and i don't know how to use it correctly
 8. Hi, I'm writing custom function attachElementsEx (alternative for attachElements https://wiki.multitheftauto.com/wiki/AttachElements). function attachElementsEx( theElement, theAttachToElement, ox, oy, oz, orx, ory, orz ) ... -- here I saving offsets etc. end addEventHandler( "onClientRender", getRootElement(), function() ... -- here I calculating and updating positions and rotations of attached elements end ) While I'm calculating end point XYZ (including rotation), I have the following variables: local px,py,pz = getElementPosition( theElement ) -- position XYZ of source element local rx,ry,rz = getElementPosition( theElement ) -- rotation XYZ of source element local ox,oy,oz -- position offsets local orx,ory,orz -- rotation offsets From this data i have to calculate end position (and rotation) of attached element, but i don't know how to do it. I know how to make same script in 2D dimension, but 3D it's too hard for me. THX for help
 9. bartekPL

  Color #3 & #4

  Sorry, if wrong forum, please move my topic.
 10. bartekPL

  Color #3 & #4

  Hi. Using function setVehicleColor any car can have up to 4 colors. Most cars using only 1 or 2 colors, but neither car using color #3 and #4. These colors are free. Anyone know, how to modify car model (.dff) in ZModeler to use #3 or #4 color? For example: color #3 as wheel color. I know how to add/modify color #1 and #2 ( [prim] and [sec] in ZModeler ), but i don't know how to do color #3 and #4.
 11. Dodam że był zmodyfikowany nie tylko plik .htaccess, ale równieź w plikach .php zostały celowo dodane błędy na samym końcu skryptu uniemożliwające poprawne funkcjonowanie forum (głównie panelu administratora). Strona zostanie w pełni przywrocona do użytku w ciągu kilku dni. Jeśli ktoś cokolwiek wie o ostatnich włamach albo sam był ofiarą, niech się odezwie.
 12. Jeśli ktoś jest pro, zna się na rzeczy, programowaniu, C++, ogarnia to i owo itd. to jest w stanie napisać do MTA hack'a działajacego na każdym serwie i bardzo trudnego do wykrycia. A dlaczego? Bo MTA jest open source i każdy może pogrzebać w kodzie, zmienic co mu się żywnie podoba i skompilować go po swojemu. Ja akurat znam się co nieco i wiem że jest to wykonalne.
 13. Wątpie aby ktokolwiek posiadał albo zrobił taki skrypt. Jest to niezwykle trudne do zrobienia, nawet ja nie daje rady
 14. Również i w dzisziejszym MTA znalazłem serwer gdzie trzeba było pobrać 500 mb Jeśli ktoś byłby w stanie zrobić miasto z Underground'a, to jak najbardziej można dać na serwer ale jako opcja dodatkowa dla tych, którzy chcą mieć po prostu więcej map. To żaden problem. Lua to nie jedyna moja specjalność i mam już nawet pomysł.
 15. Takie propozycje proszę kierować na forum. A co do odtworzenia tych tras, to nie jest to w cale takie proste bo elementy nie były by dobrze spasowane i było by widać dużo niedokladności co oznaczało by bardziej amatorską mapę. Wiele tras posiada te same elementy drogi więc najlepszym sposobem było by odwzorować całe miasto co jest jeszcze większym problemem. Oczywiście jeśli ktoś ma tyle chęci i jest w stanie to zrobić to czemu nie.
×
×
 • Create New...