Jump to content

Citiți cu atenție:)


Raileanu Petru

Recommended Posts

Hai taci că nu ești mai presus. Imediat sari cu gura pe altu' și te interesează de viața lui. Și ce dacă moare capra vecinului, vezi-ți de treaba ta.

Și ce dacă nu i l-ai cerut? L-ai acceptat și ți-ai însușit rangul de 'jegos' fiindcă ție îți pasă de alte servere și te interesezi numai ca X să nu mai existe și tu cu server-ul tău de 'milioane' să evoluezi și să fie cel mai bun.. Crede-mă, jucătorii de pe server-ul tău nu te știu încă, nu ți-au văzut personalitatea pe care tu o întrebuințezi în prezent.

:O this :~ , I'm out. Și să știi, e doar opinia mea. Restu' care și voi vă treziți să-mi faceți 'hate' știți unde mă doare? În p*lă.

Și mai treci și tu pe la școală gogule că nici cratima nu știi să o pui bine.. mă mir cum de ai reușit să ciordești owl-u'.

Link to comment

Dragul meu @Raileanu Petru

1.Ce pula mea te interesează de serverele altora? Nu cred că ai dreptul de a vorbi în legătură cu alte servere

2.Tu cum crezi că ai ajuns exemplul 'așa nu' al comunității? O fi axel cum o fi, dar ești de 10 ori mai rău.

Stai dracu acolo pe serverul tău și lasă-i pe fiecare să se descurce cum vor cu sv lor.

@Andrei #, nimeni nu o să aibă hate pe tine când vine vorba de Raileanu 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...