Jump to content

Skill Arena RPG [www.sa-rpg.com]


Enrico

Recommended Posts

Evo prije nego šta objavimo javno na našem forumu i na društvenim mrežama čast mi je prvo ovdje objaviti. Počeli smo sa projektom MTA servera. Imamo odličan team koji se nadopunjuje i radimo na modu koji će da kida na MTA. Svaki dan brojimo na SA:MPu 1000 / 1000,ali nažalost 0.3.7 verzija SA:MPa je Final Version tako da novih stvari nema,a mi kao profesinalne osobe želimo nove stvari tako da je ta "nova" stvar MTA server. Naravno da nam je cilj konkurirati na MTA sa brojem igrača u to ne sumljamo sa iskusnim Staff Teamom i iskusnim developerima prije svega Balkanskim. 

Par info o modu: Sličan kao SA:RP SA:MP sa MTA mogućnostima i novijim stvarima, MySQL spremanje podataka, Dinamični sistemi (kuće,saloni,trgovine,vikendice,stanovi..), GM na ex-yu jezik (Bosanski,Srpski,Hrvatski i ostale države bivše Jugoslavije), Vrhunski i jednostavni admin/gamemaster sistem, Vrhunski mapperi (3d moddeling) i još mnogo toga.

Ukoliko ste željni pomoći bilo kako slobodno se javite u ovoj temi jer su nam potrebni MTA Expert igrači. Za napredak i dodatnih informacija USKORO !

Link foruma: www.sa-rpg.com

Facebook Official Page: https://www.facebook.com/skillarenacommunity/

Link to comment

Srecno ljudi, iskreno nisam nikad ulazio na vas server posto me slabo privlacio samp ovih godina, a i znam kako je igrati na serveru 1000/1000 (samp) . Ja bih vam stvarno zeleo pomoci, ali nemam blage veze sa skriptanjem itd. Pa ako vam treba moralna podrska, tu sam :-D (ili neki beta testing :P )

Edited by JesusJunior
Link to comment
On 16.01.2017. at 19:53, JesusJunior said:

Srecno ljudi, iskreno nisam nikad ulazio na vas server posto me slabo privlacio samp ovih godina, a i znam kako je igrati na serveru 1000/1000 (samp) . Ja bih vam stvarno zeleo pomoci, ali nemam blage veze sa skriptanjem itd. Pa ako vam treba moralna podrska, tu sam :-D (ili neki beta testing :P )

Puno hvala na podršci. Naravno da nećemo odustat od projekta. Ako ima netko za preporučiti nekog Mappera koji se razumije u 3d modeliranje slobodno mi možete ostavit kontakt.

Link to comment

Sretno vam sa serverom. Na MTA sam godinama i nikad nisam baš vidio da je bio neki samo balkanski server(kolko sam ja bio upućen, možda sam u krivu), bilo je servera s večinom naših ljudi ali nikad 100%. Nadam se da ćete uspijet i kad otvorite možda navratim da vidim kaj ste napravili, nadam se da je nešto kao bivši Valhalla server.

Edited by GodFather
Link to comment
3 hours ago, GodFather said:

Sretno vam sa serverom. Na MTA sam godinama i nikad nisam baš vidio da je bio neki samo balkanski server(kolko sam ja bio upućen, možda sam u krivu), bilo je servera s večinom naših ljudi ali nikad 100%. Nadam se da ćete uspijet i kad otvorite možda navratim da vidim kaj ste napravili, nadam se da je nešto kao bivši Valhalla server.

Hvala. Sve prezentacije sistema ćemo snimati pojedinačno i stavljati na youtube. Pošto smo mi najpoznatiji server na Balkanu u SA:MPu i jedini sa 1000 rekordom igrača imamo veći utjecaj na cijeli Balkan nego ostali. Prezentirati ćemo sve i normalno da na SA:MPu to nikad nisu vidjeli šta je sve moguće u MTA. Nastojimo napraviti sličan server kao i SA:MP uz MTA mogućnosti. Nadam se da ćeš pratit naš rad u budućnosti i da ćeš biti tu kad bude otvaranje.

Link to comment
  • 3 years later...
  • 7 months later...
  • 2 months later...
  • 1 year later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...