Jump to content

BALKAN GAMING COMMUNITY OFFICIAL!


Recommended Posts

Ljudi moji, doslo je i to vreme! Imamo i mi server i sajt! Pravimo Race i RPG server! Obavestio sam celi MTA community koji je sa Balkana, samo nisam ovaj forum! RPG server ce biti uskoro, a race server je gotov! Posetite sajt: http://world-mc.com , race server ce danas ili sutra! 400+ mapa ako vas zanima! :D Toliko od mene! Azuriracu ovaj topic!

Backflip

#EDIT:

Šalio se ja, samo vi spamujte ovde!!

#EDIT2:

Mega9 poziva sve vas da budete ljubazni i kupite njegove skripte na ovom sajtu: http://mega9scripts.tictail.com

Takođe, novac od svih prodanih skripti će biti uložen za igrača Mega9 i kupovinu njegovog novog kompjutera! To je dokaz da je MTA humanitarna igrica!

Edited by Guest
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Trenutno smo svi malo zauzeti (škola,itd) ali na serveru radimo.

Kada dođe ljeto, svi ćemo dobiti na vremenu, i usavršavat ćemo naš server.

Radimo na vlastitom multigamemode-u već neko vrijeme, i vjerojatno ćemo ga preko ljeta završiti zajedno sa svim 'sobama' u multigamemode-u koje smo isplanirali napraviti.

Rekao bih da bi server mogao biti spreman za igrace negdje oko srpnja :D

Link to comment
Trenutno smo svi malo zauzeti (škola,itd) ali na serveru radimo.

Kada dođe ljeto, svi ćemo dobiti na vremenu, i usavršavat ćemo naš server.

Radimo na vlastitom multigamemode-u već neko vrijeme, i vjerojatno ćemo ga preko ljeta završiti zajedno sa svim 'sobama' u multigamemode-u koje smo isplanirali napraviti.

Rekao bih da bi server mogao biti spreman za igrace negdje oko srpnja :D

Odlicno, posjetit cu ako nadjem vremena :)

Link to comment

https://www.facebook.com/WorldCommunity ... 3325893994

Ovo su najnovije stvari koje su trenutno na našem serveru , trenutno sve ide dobro ali kako je SunArrow vec rekao nemamo previše vremena da radimo na ovom projektu zbog škole i privatnih obaveza. Ipak se nadam da čemo završiti do kraja Jula.

Želim ponovo da napomenem , ako ima neko želi da pomogne u projektu može to da uradi kontaktirajući mene ili nekog drugog developera.

Trenutno su nam najpotrebniji maperi i dizajneri.

Link to comment
  • 5 weeks later...

Ipak nakon kratkog razgovora odlučili smo da da projekt bude internacionalni zbog toga što nismo uspjeli da nadjemo više ljudi za ekipu. Meni je stvarno žao zbog toga ali ne vidim neko drugo riješenje, nadam se da će u budućnosti biti nešta od Balkanske Zajednice u MTA ali za sad nema uslova za to.

Više o informacija o tome i našim novim planovima ima ovde: viewtopic.php?f=177&t=89097

Link to comment
Ipak nakon kratkog razgovora odlučili smo da da projekt bude internacionalni zbog toga što nismo uspjeli da nadjemo više ljudi za ekipu. Meni je stvarno žao zbog toga ali ne vidim neko drugo riješenje, nadam se da će u budućnosti biti nešta od Balkanske Zajednice u MTA ali za sad nema uslova za to.

Više o informacija o tome i našim novim planovima ima ovde: viewtopic.php?f=177&t=89097

RIP :(

Link to comment
I nama je žao prijatelju, stvarno smo željeli da uspijemo ali vjerovatno i sam znaš da nema mnogo Balkanaca u MTA i to smo htjeli da promjenimo ali nema dovoljno ljudi kako bi mogli da napravimo jednu dobru i organizovanu ekipu.

Naravno, razumijem, steta sta je veca balkanaca na SA-MPu i ne znaju za MTA...

Link to comment
  • 1 month later...
I nama je žao prijatelju, stvarno smo željeli da uspijemo ali vjerovatno i sam znaš da nema mnogo Balkanaca u MTA i to smo htjeli da promjenimo ali nema dovoljno ljudi kako bi mogli da napravimo jednu dobru i organizovanu ekipu.

Naravno, razumijem, steta sta je veca balkanaca na SA-MPu i ne znaju za MTA...

Želim se okupam ,

Ja ću izaći nešto

iz moje uvod ,

šalim ^

Mislim da je nemoguće da Balkan u jednoj skupini zbog nedostatka brojeva ,

najbolja investicija komada rada za kasnije ,

Link to comment
I nama je žao prijatelju, stvarno smo željeli da uspijemo ali vjerovatno i sam znaš da nema mnogo Balkanaca u MTA i to smo htjeli da promjenimo ali nema dovoljno ljudi kako bi mogli da napravimo jednu dobru i organizovanu ekipu.

Naravno, razumijem, steta sta je veca balkanaca na SA-MPu i ne znaju za MTA...

Želim se okupam ,

Ja ću izaći nešto

iz moje uvod ,

šalim ^

Mislim da je nemoguće da Balkan u jednoj skupini zbog nedostatka brojeva ,

najbolja investicija komada rada za kasnije ,

Zamolio bi gospodina Mega9 da prevede ovo na hrvatski po mogucnosti albansko-makedonski

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...