Jump to content

Balkan RPG | Anketa


Mega9

Biste li igrali na balkanskom RPG serveru?  

6 members have voted

  1. 1. Biste li igrali na balkanskom RPG serveru?

    • Da
      4
    • Možda
      1
    • Ne
      1


Recommended Posts

Evo mala anketa. Baš me zanima jel ikoga uopće zanima balkanska MTA scena i koliko nas je uopće prisutno ovdje. Anketa je čisto informativno (ne, server se ne otvara/nije u izradi i slično).

Pa glasajte i komentirajte ako ste voljni. Pozdrav!

Link to comment

Ja najviše provedenog vremena u MTA posvetim race-u. Znači ne igram puno RPG, Freeroam, DayZ, razne modove ostalih igrica i tako to. Ali bih posjećivao taj server s vremena na vrijeme zato što imam neke poznanike na tom serveru i zato što volim komunicirati. Iz tog razloga sam glasao Možda.

Ali, ko zna, možda bi server imao dobre skripte pa bih na njemu proveo više vremena nego očekivano. Ili sa druge strane, niko ne bi bio aktivan pa ne bih uopšte dolazio na server.

To je moje nekakvo mišljenje o serverima sa Balkana. Znam da će biti uvijek neko na serveru ako je tu nešto posebno. Nekakve specijalne skripte, mape napravljene od strane profesionalnih mapera itd. Ja sam uvijek mislio da u jednom serveru bude više gamemode-ova: Freeroam, Race, RPG, DayZ, RolePlay i još nešto. To bi rezultiralo u gamemode koji se zove "MULTIGAMEMODE". Vjerujem da većina igrača zna čemu ovo služi. Uostalom, sam RPG bi bio dobar za početak. Mislim, uvijek treba početi sa nečim jednostavnim, da li je tako? :D

Link to comment

Mislim da moje misljenje vec znas. Otvaranje jednog Balkan servera je dobra ideja i ima nas dovoljno dobrih skriptera i mappera da napravimo jedan kvalitetan server.Samo mislim da ova anketa nece pokazati pravi iznos ljudi koji bi igrali na tom serveru jer kako i sam mozes vidjeti nema nas mnogo balkanaca na ovom forumu ali sam siguran da bi server privukao mnogo balkanaca i novih igraca u MTA jer po mom nekom misljenju postoji mnogo igraca koji vole RPG ali ne mogu da se snadju jer ne znaju engleski jezik.

Link to comment

Slažem se, vidio sam i sam da ima veliki broj balkanaca na MTA i manje-više su izgubljeni baš zbog engleskog jezika. Jedno domaće mjesto za okupljanje bi bilo dobro, ali opet treba biti dobra ideja koja će ih zadržati na tom mjestu.

Link to comment

Kao sto sam vec jednom rekao ima nas dovoljno dobrih skriptera i mappera da napravimo jedan kvalitetan server tako da to nebi trebao da bude problem. Jedan od problema jeste kolliko bi postojecih igraca bilo spremno da igra u serveru, ali sam siguran da bi server privukao dosta SA-MP igraca i bio bi dobar pocetak za nove igrace koji su poceli tek da igraju MTA a ne znaju engleski jezik.

Link to comment

Igrao jesam SAMP, ali mi nešto fali... Sve je nekako rudimentarno i čudno (CEGUI pogotovo), sad ne znam jel u Pawnu nije moguće napraviti normalan login panel, ali svaki server (popularni) na kojim sam ušao imao je jadan login panel, bio je to ili jednostavan GUI ili samo komanda što mi osobno jako smeta jer smatram da cijeli GUI koncept servera reflektira njegovu kvalitetu.

Jako davno još u mojim počecima imali smo balkanski RPG server i bio je manje više popularan (oko 15 igrača) koji se ubrzo ugasio, ali svejedno je zanimljivo to što smo tada uspjeli prikupiti igrača iako nitko od nas u timu nije znao složiti jedan obični command handler.

Razlog zašto je više balkanaca na SAMPU je, po mom mišljenju, taj što većina ljudi upiše "san andreas multiplayer" u Google i naravno izbaci im SAMP, dok je MTA malo teže pronaći.

Link to comment

kaj ne vidis da ima jedno preko 1000 bug reportova koji nikad nisu ni pogledani od strane mta ili su ignorirani?

s obzirom da nisu ni napravili mta za gta 4, vjerojatno nece ni za gta 5 (sto je steta, zato sto bi mta v bio prejeben)

jedino ce ostati mta sa, koji ce zajedno sa sampom kad ostari, propast.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...