Jump to content

Projekt RPG


xeon17

Recommended Posts

Zdravo ljudi!

Mada sam vec jednom napravio jednu temu u vezi ovoga u Engleskom djelu foruma dva puta , niko mi se nije javio i nisam uspio da nadjem nijednog mappera.

Trenutno mi je cilj da napravim jedan RPG server u MTA , pa bi posle sigurno radio na drugim projektima u MTA kao naprimjer ( Zombie gamemode,Multigamemode) ali da se vratim na stvar. Cilj je napraviti jedan jedinstven RPG server mada on na pocetku nece biti jedinstven jer napraviti jedan gamemode od same nule nije jednostavno.

Vec jedno vrijeme radim sam na serveru i dosta stvari je gotovo , ali mi je potrebna pomoc jednog ili vise profesionalnih mappera. Mapping ce biti jedna od najvaznijih stvari na serveru , a imao sam ideju da se napravi skroz nova mapa umjesto obicne GTA San Andreas ali to je jedan od projekata u buducnosti servera.

Sto se tice izgleda servera , mogu vam pokazati jednu skriptu koju sam uradio sa mojom DX-Bibliotekom (DX-Library)

Ako ima zainteresovanih da se prikljuce ekipi servera , mozete me kontaktirati ovde na forumu preko Privatne poruke ili na mom skajpu koji je: xeon-sdk

Edited by Guest
Link to comment

Trenutno su mi potrebne mape kao sto sto su baze,interiori,zatvor,alcatraz.

Dodaj me na skajpu pa cemo razgovarati o vise detalja. Trenutno nisam spreman da platim niti sam u poziciji za to. Mislim da je bolje uloziti pare za jedan dobar VPS , domain , sajt i tako dalje :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...