Jump to content

Balkan MTA zajednica (predlog) / Balkans MTA Community (sug)


.:DoA:.Backflip

Recommended Posts

Pozdrav! Predlažem da napravimo jednu nezavisnu balkansku MTA zajednicu da ne budemo ograničeni samo na ovaj forum. Ako hoćete, predložite šta bi vi htjeli da napravimo pa da već jednom imamo svoj forum. Možda bi mogli i napraviti neki server vezan za cijeli Balkan! Predlažite šta hoćete! Toliko od mene, pozdrav.

Edited by Guest
Link to comment
Ma nema tu nazalost puno aktivnih ljudi da bismo radili zajednice

Da, vecina balkanaca tamo na SA-MPu i tako to pa kad im kazes za MTA:SA pitaju "sta je to"... Nazalost dosta nasih ljudi samo google "San Andreas Multiplayr" i to dobiju pa propustaju ono sto je 100 puta bolje.. MTA:SA :/

Link to comment

Razlika je u tome što na SAMPu postoji hrpetina lokaliziranih servera, dok na MTA nisam vidio niti jedan pravi, balkanski, server koji se ne sastoji od community skripta. Bilo je pokušaja prije jedno 2-3 godine, kad sam i ja bio dio toga, da se napravi nešto, ali uništilo nas je nedostatak Lua znanja i amaterstvo. Iako moje iskreno mišljenje je, ako bi se napravio jedan kvalitetan, zabavan i originalan server, u potpunosti lokaliziran i administriran zrelim osobama, kad bi jedan SAMPovac probao igrati, ne bi se odvojio od MTA.

P.S. Ugodni blagdani za sve one koji slave!

Link to comment

Sto se tice foruma,vidio sam malo ljudi sa Balkana U serveru kao sto je SAUR (u kome cesto igram) vidio sam puno Balkanaca.Pa sta da kazem , jednostavno nema dovoljno ljudi za pravljenje jedne take zajednice za Balkan. A pravljenje jednog MTA Balkan servera je odlicna ideja, volio bi mnogo da se napravi ali ne vjerujem da ce se to desiti. A problem bi bio koliko je ljudi spremno da igra na tom serveru,sigurno mnogi nebi odustali od igranja na SAURU,SAES-u,CiT i tako dalje. Mega9 zao mi je sto si odustao, mozda bi mogla grupa skriptera sa Balkana da se skupi pa da pokusamo ponovo napraviti server? :)

Pozdrav.

Link to comment

Kad bi se sad nas 20 skupilo i napravili nešto. Kasnije bi ljudi dolazili kad bi čuli za naš server i možda bi još nešto veće napravili. Skriptanje nije problem, možemo svega napraviti. Balkan nije samo bivša Jugoslavija, ima Rumunija, Bugarska, Grčka! Nek ljudi dođu iz tih zemalja. Samo šteta što sam napravio na srpskom/hrvatskom.

Link to comment

ili mozete ako zelite dobru performansu i sve nakon par tjedana (nakon sto se ponovo otvori) insane hosting, mozete od njih uzeti server, stvarno su dobri i jako su jeftini(30 slotova 2 dolara samo) i ima ddos zastita,1-10gb brzina servera i sve, bili su zatvoreni a otvorit ce se ponovo u par tjedana pa eto ako ocete.

Link to comment
  • 3 weeks later...
Ne slazem se bas sa tobom da je server balkanski , a na video snimcima i slikama se jasno moze vidjeti da je dosta stvari kopirano od servera "Grafuroom"

Grafuroam* xD

I da, ne moze se to racunat kao "prvi balkanski server" jer ne vjerujem da si to uopce ti napravio to...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...