Jump to content

[vR] Romania Viata Reala | vR-RP.ro


Axel

Recommended Posts

vR-ul a revenit! Roleplay de calitate, scripturi noi și un staff execepțional. vR-ul nu va fi ”deleted”, hostul este asigurat și RP-ul este menținut în permanență de către staff. De asemenea, nu mai sunt ”fetițe” în staff, doar oameni serioși, aleși cu aplicații pe forum și nu pe donații. Facțiunile sunt puse la punct de către mine și Beni, astfel că nu vor exista probleme cum erau înainte, ”bătălii între SASD și LSPD”. Modurile sunt HD alternate cu low-poly, pentru ca jucătorii care doresc să fie modat low-poly să aibă posibilitatea.

Forța vR-RP !

  • Like 1
Link to comment
10 hours ago, .Dan said:

vR-ul a revenit! Roleplay de calitate, scripturi noi și un staff execepțional. vR-ul nu va fi ”deleted”, hostul este asigurat și RP-ul este menținut în permanență de către staff. De asemenea, nu mai sunt ”fetițe” în staff, doar oameni serioși, aleși cu aplicații pe forum și nu pe donații. Facțiunile sunt puse la punct de către mine și Beni, astfel că nu vor exista probleme cum erau înainte, ”bătălii între SASD și LSPD”. Modurile sunt HD alternate cu low-poly, pentru ca jucătorii care doresc să fie modat low-poly să aibă posibilitatea.

Forța vR-RP !

Ce oameni serioşi sunteţi :eek: . Aceeaşi manevră e şi pe vR, cum a fost şi înainte, spor.

Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Salut , Am muncit la job taximetrist am facu 60 k si am vrut sa-mi iau o masina cand m-am dus la DS mi-am cumparat un BMW si cand am vrut sa vad masina si key-le nu le avem dar bani mi-a luat imi vreau bani inapoi am muncit pentru ei.

Edited by SWIGGLEE
Link to comment
On 4/14/2012 at 19:05, Axel said:

Romania Viata Reala

Forum: vR-RP.ro

Conectare: mtasa://91.134.232.59:22003

Istoria

Deci era o zii de vara(vara trecuta), si ma jucam pe serverele de atunci de RPG si RolePlay, si am cautat servere romanesti, nimic niciodata. Dupa ce am verificat si SAMP in care sunt o gramada de romani (sa zicem peste 300) am vazut ca diferenta intre SAMP si MTA e colosala.. MTA e cam de 5 ori mai tare in features. Si m-am gandit, de ce sa nu ma apuc eu de un server romanesc in totalitate in romana si sa aduc jucatorii din SAMP sa le arat ca MTA este mult mai tare. Practic mi-am pus telul: "Sa aduc cati mai multi romani de pe SAMP pe MTA". Si au inceput lucrarile, am inceput sa invat scripting, am inceput cu scripturi mici si le-am dezvoltat pana au iesit mari..

Ca sa scurtam povestea developarea a mers bine, am gasit un host NonStop si serverul continua si astazi.

Features

Pai serverul este pe gamemodul "Realism", un gamemod practic devevelopat pe mine, care are ca tel sa imite cat mai mult realitatea. Jucatorii sunt practic introdusi intr-o noua lume fictionala. Incepand de la crearea caracterului:

scaled.php?server=441&filename=42665620.png&res=landing

sistem de slujbe

scaled.php?server=705&filename=26476366.png&res=landing

sistem de obiecte avansat

scaled.php?server=838&filename=85176814.png&res=landing

sistem de factiuni precum politie/spital etc

scaled.php?server=844&filename=41011126.png&res=landing

sistem e interioare, case, afaceri, locuinte de inchiriat

scaled.php?server=163&filename=16940663.png&res=landing

sistem de cumparat si inchiriat masini

scaled.php?server=855&filename=41938750.png&res=landing

chear si tunarea masinilor, daca esti mecanic..

scaled.php?server=52&filename=92730721.png&res=landing

De ce nu ma mai lasa sa ma conectez pe server?E in mentenanta?sau ce a patit?

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • _sEEk_ unpinned this topic
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
9 hours ago, Claudia said:

Hei! Am nevoie de niste admini, nu stiu unde se afla sediul de Dectectiv

 

posteaza pe forum-ul server-ului, www.vr-gaming.ro.. asta e forumul comunitatii de mta, nu al server-ului.. si asta e doar un topic de prezentare

Link to comment
  • 4 months later...
On 7/24/2018 at 18:15, Koreah said:

astept de 4 ore sa imi verifice cineva cererea, va rog faceti ceva in privinta asta

Creează-ți cont pe forum.vr-gaming.ro și încearcă să contactezi un administrator, cel mai probabil nu ți-a fost vizualizată aplicația.

Link to comment
1 hour ago, AlexEnache said:

Salut!Tocmai ce am facut o cerere si nu mi-o accepta nimeni!Incerc sa intru pe server de 2 zile si nu pot deoarece adminii nu imi accepta aplicatia!Ajutor!

Aici nu o sa obtii prea mult ajutor de la ownerii serverului acesta. Iti recomendez sa cauti al server in cazul in care nu este staff responsabil pentru a dezvolta actiunile curaspunzatoare.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...