Jump to content
  • 0

MTA da CD:46 hatası alıyorum

EnesTR

Question

Hatam şu ---> Bağlantı kesildi:  (VF #33 Server blocks cFosSpeed / LAN manager NetLimit)  tarafından atıldınız.                               

Nasıl çözeceğimi bilmiyorum.     Hata: CD:46

9 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Bilgisayarımı yeniden başlatmadan önce net limiterla ilgili dosyalar vardı onları sildim bilgisayarı yeniden başlattım MTA ya girdim bu sefer o hatayı almadım sunucuya girerken ama farklı bi hata almaya başladım ve bi kaç kez denedim gene aynıydı bu seferki hata şuydu: ---> Sunucuyla bağlantı koptu.

Hata: CD:09

• 0
5 minutes ago, turret001 said:

merhaba Enes, MTA forumlarına hoşgeldin.

cFosSpeed, LAN Manager, NetLimit tarzında internet hızı düzenleyen herhangi bir program yüklü mü bilgisayarında?

NetLimiter yüklüydü sildim diğerini bilmiyorum ama

• 0
  • Moderators

fotoğrafı imgur.com'a yükleyip linkini buraya atabilirsin.

NetLimiter'ı sildikten sonra bilgisayarını kapat aç yapmayı denedin mi? bazı programların tamamen silinmesi için bilgisayara restart atmak gerekebiliyor. 

eğer restart attıktan sonra da aynı uyarıyı almaya devam ediyorsan; program, bilgisayarından tüm dosyalarını silmemiş olabilir. bu dosyaları bulup senin silmen gerekiyor.

• 0
  • Moderators

şimdi de bağlantında bir sorun gözüküyor, bir sürü sebebi olabilir bunun o yüzden kesin bir çözüm sunmanın yolu yok.

eğer WiFi ile bağlanıyorsan kablo ile bağlanmayı dene modeme,

kablolu bağlandığın halde bu hatayı alıyorsan belki genel internetinde bir arıza olabilir,

ya da en muhtemel sebep: netlimiter'ı sildikten sonra bilgisayarında kalıcı hasarlar bırakmış olabilir. 

net limiter'ı kurma sebebin bu bağlantı kopma hatasını gidermek için miydi?