Jump to content

Project Genesis - RPG


Hydra

Recommended Posts

  • Scripting Moderators

Mult succes cu proiectul! Mă bucur să văd că există tot mai multe proiecte care se diferențiază de ceea ce avem în prezent în comunitatea românească. ?

  • Like 1
Link to comment
4 hours ago, IAN21 said:

Succes, bro! Daca ai nevoie de ajutor, sunt bucuros sa te ajut.

Posibil sa am nevoie de ajutor la faza cu sesiunile private, adica doar jucatorii invitati de catre jucatorul care a facut acel lobby sa fie vizibili intre ei. Am vrut sa folosesc setElementVisibleTo dar nu merge pentru lucrul acesta din cauza sincronizarii.

Edited by Hydra
Link to comment
On 25/03/2022 at 19:14, Hydra said:

Posibil sa am nevoie de ajutor la faza cu sesiunile private, adica doar jucatorii invitati de catre jucatorul care a facut acel lobby sa fie vizibili intre ei. Am vrut sa folosesc setElementVisibleTo dar nu merge pentru lucrul acesta din cauza sincronizarii.

Imi lasi un mesaj privat pe discord si te ajut :)

  • Like 1
Link to comment
  • 1 month later...
  • Scripting Moderators

Păcat! Ar fi fost ceva mai diferit în comunitatea românească, însă e de înțeles. Ai de gând să te orientezi spre alte proiecte, care eventual să solicite mai puțin efort?

Link to comment
13 hours ago, Vinyard said:

Păcat! Ar fi fost ceva mai diferit în comunitatea românească, însă e de înțeles. Ai de gând să te orientezi spre alte proiecte, care eventual să solicite mai puțin efort?

Nu mai am de gand sa fac nimic pe MTA sau ce detine de el, a devenit plictisitor si mai ales mort la noi in tara. Asa ca nu o sa mai fac niciun proiect pe aceasta platforma sau sa petrec timp jucand.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...