Jump to content

[Szukam] Profesjonalnego skryptera oraz mappera


Recommended Posts

A więc tak poszukuje przyzwoitego skryptera oraz mappera, który wykona solidnie, profesjonalnie swoją robotę; nie zrobi tego na odwal, skopiuje inny serwer czyli pójdzie po łatwiznie i zrobi to za bardzo tanio, musi być unikalny oraz tworzony od zera; będzie to serwer roleplay.

 

Wymagania dla skryptera;

  • Rzucanie spoko pomysłów, które można wykorzystać w MTA; wykorzystać możliwości oraz potencjał
  • Doświadczenie, jeśli chodzi o serwery RP; mile widziane granie w niektóre projekty, nawet zagraniczne
  • Wykonywanie pracy przyzwoicie, poprawianie błędów etc
  • Znając się na rzeczy

           

Wymagania dla mapperów;

  • Posiadać wiedzę
  • Potrafi edytować i tworzyć obiekty / zewnętrzne / wewnętrzne
  • Wykonują prace estetyczne, które są doskonale dopasowane

 

 

Będą również oczekiwał od was pokazania swoich umiejętności, portfolio, profilu na githubie ze swoimi pracami etc

 

Czas zrewolucjonizować polską scenę roleplay, która jest znana tylko z jednego serwera oraz ogranicza w wielu sprawach poprzez np. skrypt

 

 

Discord; Sons#9051

Link to comment
  • 3 weeks later...

Witam,

Może najpierw wypada się przedstawić a wiec mam na imię Tomek mam 20 lat jestem z Katowic. Moja przygoda z programowaniem była bardzo długa i zaczęła się około 3 lata temu od Unity Engine i C# potem było trochę Javy, Python etc. Próbowałem każdego języka po kolei. Znalazłem twoje ogłoszenie i pomyślałem, że może fajnie będzie wykonać coś do gry w którą tak długo kiedyś grałem. 6k minut na 4Life, trochę TrueLife, PyLife, Multi RPG dużo było serwerów na których grałem. Jako programista Lua nie mam doświadczenia ale posiadam bardzo bardzo dużą wiedzę na temat programowania ogólnie. A zatem Lua nie będzie stanowić problemu. Z tego co widziałem w internecie jest bardzo obszerna dokumentacja więc z pisaniem kodu nie będzie problemu ponieważ z tego co wynika mam gotowe klasy metody itp których można bez problemu użyć. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą to zapraszam do kontaktu. Będę pisać obiektowo zostawię ładne komentarze i nie będę utrudniać nowych funkcjonalności w przyszłości. A co do ceny dogadamy się jeżeli byśmy mieli podjąć współpracę 

Pozdrawiam 

Edited by Navro
Link to comment
  • 2 years later...
On 28/04/2020 at 15:48, Navro said:

Witam,

Może najpierw wypada się przedstawić a wiec mam na imię Tomek mam 20 lat jestem z Katowic. Moja przygoda z programowaniem była bardzo długa i zaczęła się około 3 lata temu od Unity Engine i C# potem było trochę Javy, Python etc. Próbowałem każdego języka po kolei. Znalazłem twoje ogłoszenie i pomyślałem, że może fajnie będzie wykonać coś do gry w którą tak długo kiedyś grałem. 6k minut na 4Life, trochę TrueLife, PyLife, Multi RPG dużo było serwerów na których grałem. Jako programista Lua nie mam doświadczenia ale posiadam bardzo bardzo dużą wiedzę na temat programowania ogólnie. A zatem Lua nie będzie stanowić problemu. Z tego co widziałem w internecie jest bardzo obszerna dokumentacja więc z pisaniem kodu nie będzie problemu ponieważ z tego co wynika mam gotowe klasy metody itp których można bez problemu użyć. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą to zapraszam do kontaktu. Będę pisać obiektowo zostawię ładne komentarze i nie będę utrudniać nowych funkcjonalności w przyszłości. A co do ceny dogadamy się jeżeli byśmy mieli podjąć współpracę 

Pozdrawiam 

zapraszam do kontaktu Discord ?JOKER#1581 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...